מרבית הנשים בעולם מדמיינות את יום החתונה שלהן עוד מגיל קטן, ובכלל זה את האולם, האורחים, העיצוב, וכמובן – גולת הכותרת – השמלה. היות ויום החתונה הינו יום המתרכז כולו בעיקר סביב הכלה, עליה להיראות יפה וזוהרת במיוחד, ועל השמלה להתאים באופן מושלם לה, לגוונים שלה ולתווי גופה. כלות רבות מעוניינות ללבוש ביום חתונתן שמלה מפוארת, שיקית ועדכנית מחד, אך צנועה מאידך. למרבית האנשים, נראה כי שילוב זה כמעט אינו אפשרי, ומרבית הכלות שמעוניינות ללבוש שמלה צנועה אכן מתקשות למצוא אחת כזאת, שתיראה הן צנועה והן יפה וטרנדית. לפניכם כל מה שצריך לדעת על שמלות כלה טרנדיות, עדכניות, והכי חשוב – צנועות.

אין ספק כי יום החתונה הינו יום מיוחד ביותר עבור בני הזוג הנישאים. עניין זה דוחף זוגות רבים להפוך את יום החתונה ומקום האירוע ליותר קסום ופחות בנאלי, וכיום, ניתן לראות יותר ויותר זוגות אשר בוחרים להתחתן בשלל לוקיישנים כביכול לא קונבנציונאלים – כמו למשל חוף הים, יער, מערות מיוחדות ועוד. פרט לשלל הדברים אשר אותם יש לקחת בחשבון כאשר אנו עורכים אירוע במקום כזה, ובכלל זה דרכי ההגעה, הקייטרינג ועוד, חשוב מאוד שלא לשכוח את אחד הדברים החשובים ביותר באירוע – שמלת הכלה. בעוד שבאירוע "רגיל" הכלה יכולה ללבוש כמעט כל שמלה, הרי שבאירוע בחוף הים או ביער לדוגמא, רצוי ללבוש שמלה נוחה יותר, שתתאים באופן מיטבי ללוקיישן. לפניכם כמה לוקיישנים נפוצים לחתונות בשנים האחרונות, וטיפים טובים להתאמת שמלת הכלה למקום האירוע. לגזור ולשמור.

האופנה הישראלית ביחס אל העולם עדיין בחיתוליה ונראה כי בארץ יש מיעוט רב של מעצבי שמלות ערב וכל המעצבים מתמקדים בעיצוב שמלות כלה. זוהי למעשה הסיבה שבעקבותיה כוכבות ישראליות לובשות שמלות כלה לטקסים בחו"ל. כוכבות ישראליות בוחרות במעצבים שבי וישראל, להם חוש אסטטי והבנה מלאה את גוף האישה, מה שיוצר אצלם הצלחה רבה בקרב נשים רבות. אומנם השמלות מעוצבות כשמלות כלה, אך נעשים שינויים רבים כגון בחירת צבע אופנתי המתאים לסגנון האירוע וכמובן השמלות הרבה פחות דרמטיות מאשר שמלות כלה. יתרון נוסף שיש לשמלות ערב שהן למעשה שמלות כלה הוא שניתן ליצור בשמלות מחשופים עמוקים ולא לחשוש מתגובתו של הרב

חתונה היא למעשה החגיגה הגדולה עליה אתם עומלים במרץ במשך כשנה ולעיתים אף יותר, בבחירת ספקים מקצועיים, חיפוש אחר קונספט מיוחד וחיבור כל החלומות שלכם לערב אחד מושלם.

היום הגדול של כל אישה הוא יום חתונתה. זהו היום בו היא מתחייבת לאדם אותו היא אוהבת וכורתת איתו ברית לחיים. ביום זה היא מצהירה שהיא מקבלת עליה את ההתחייבות לחיות כזוג ולהרחיב את המשפחה. אחת מהמשימות החשובות וההנאות הגדולות של כל כלה לעתיד היא בחירת שמלת הכלה ליום חתונתה, אם הכוונה היא אל שמלת שיפון יוקרתית או כל שמלת הוט קוטור מרשימה אחרת שתחמיא לה.

עונת החתונות כבר כאן, ורבות הכלות המיועדות שתרות אחר שמלת כלה מיוחדת במינה, אך עם זאת גם אופנתית וטרנדית. כולנו רוצות ששמלת הכלה שנלבש תשאיר את האורחים שלנו פעורי פה, מהסיבות הטובות כמובן, ולכן חשוב שנתעדכן בטרנדים של שמלות כלה ב 2016.

שמלות כלה הוא קוטור

המושג 'הוט קוטור' הוא מושג שאנו שומעים לעיתים רבות, גם בתוכניות הטלווזיה, וגם בקרב מעצבים ולקוחות. אבל מה זה אומר הוט קוטור, ומהן שמלות כלה הוט קוטור? באנו לעשות לכן קצת סדר...

שמלות כלה לקיץ

אין ספק כי כמות החתונות בישראל עולה בעונת הקיץ ואיתה מגיעים גם הלחות, היובש והטמפרטורות הגבוהות. בתור כלה שחתונתה נערכת בקיץ הישראלי, אין ספק כי עלינו לחשוב יחד ולבחור בבד קליל, נושם, נוח ויחד עם זאת אופנתי שיתאים לגזרה ולקימורי גופך.

שמלות כלה נסיכותיות

 ביום המאושר בחייה של האישה, היום אשר חלמה עליו מאז שהייתה קטנה, היום בו מדידת השמלה הכי מפוארת, יוקרתית, מחטבת ומרשימה תעשה, היום בו תתחתן עם הגבר על הסוס הלבן והיום בו כל העיניים יהיו רק עליה ועל השמלה המנצחת, הגיע יום החתונה.

תכנון חתונה מורכב מהמון פרטים קטנים וגדולים, שכל אחד מהם יכול להשפיע במידה ניכרת על הצלחתו (או אי הצלחתו) של הערב כולו.